نظر ملکه شمال در رابطه با پایان سریال بازی تاج و تخت ! - مجله اینترنتی واگن هفت
ملکه شمال

نظر ملکه شمال در رابطه با پایان سریال بازی تاج و تخت !

سوفی ترنر از نحوه پایان یافتن داستان سانسا استارک – ملکه شمال – در قسمت آخر سریال «بازی تاج و تخت» کاملاً خشنود است. در جواب سوال «اینترتینمنت ویکلی» پاسخ داد: «اصلاً جا نخوردم». ما هم همینطور! در چند فصل گذشته کاملا واضح شد که سانسا به شمال تعلق دارد. شمال همان جایی است که به موفقیت می‌رسید، پس جای تعجبی ندارد که در حالی سریال پایان یافت که به عنوان ملکه شمال، وینترفل را به عنوان یک پادشاهی مستقل از آن خود کرد.

از آنجایی که سانسا استارک برای طرفداران یکی از گزینه‌های منطقی برای تاج و تخت آهنین بود، سوفی ترنر توضیح داد که چرا سانسا هیچوقت تاج و تخت آهنین را برای خود نخواست.

سوفی در مصاحبه اش گفت:«چون از زمان پایان فصل یک، سانسا دیگه بیخیال پایتخت و ملکه شدن شد. باور نداشت که بتونه فرمانروایی کنه و حتی اینو نمی‌خواست. اون جایگاهش رو در شمال می‌دونه و میتونه به افراد شمال و وینترفل فرمانروایی کنه. احتمالا با کمک خونواده‌اش و مشاورانی مثل تیریون می‌تونست به فرمانروایی 7 پادشاهی برسه. ولی هیچ علاقه‌ای به هفت اقلیم ندارد»

بله سانسای جوان رویای ازدواج با جافری و زندگی کنار او را داشت، اما به سرعت روشن شد که سرنوشتش این نیست. بعد از همه اتفاقات، سانسا جایگاه حقیقی‌اش در وینترفل، یعنی به عهده گرفتن مسولیت‌هایی که برایشان تلاش می‌کرد را بدست آورد. و هیچ شکی نیست که سانسا استارک، ملکه شمال ، در فرمانروایی‌اش موفق خواهد بود. درود بر سوفی ترنر برای زنده کردن همچین شخصیت عالی‌ای که مطمئناً دل ما برایش تنگ خواهد شد.

ملکه شمال

همینطور سوفی ترنر برای پایان سریال در شبکه اجتماعی خود متن زیر را منتشر کرد:

«سانسا، ممنونم که به من نیرو، شجاعت و قدرت واقعی را یاد دادی. ممنونم که به من مهربانی، صبوری و رهبری با عشق را یاد دادی. من با تو بزرگ شدم. سیزده سالگی عاشقت شدم و حالا پس از ده سال، در بیست‌وسه سالگی، تو را پشت سر میگذارم، اما نه آن چیزهایی که به من یاد دادی. برای مجموعه و سازندگان فوق‌العاده‌ی آن، ممنونم که بهترین درسهای زندگی رو به من دادید. بدون شما، من کسی که امروز هستم، نبودم. ممنونم که این شانس رو در طول این سالها به من دادید. و شما طرفداران، ممنونم که عاشق این شخصیت‌ها شدید، و در تمام این سالها از ما حمایت کردید، این چیزی هست که بیشتر از همه دلم برایش تنگ خواهد شد»


بیشتر بخوانید: بازی تاج و تخت راهنمایی برای سفری جذاب!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

دسته ها: وبلاگ
برچسب ها: , , ,
مطالب مرتبط
بازی تاج و تخت
چینی‌ها از تماشای قسمت آخر بازی تاج و تخت جا ماندند
درس های بازی تاج و تخت
درس های بازی تاج و تخت برای سیاستمداران!
فهرست