قیمت ۲۰۶ به زودی به حدود ۵۸ میلیون باز می‌گردد؟ - مجله اینترنتی واگن هفت
قیمت ۲۰۶

قیمت ۲۰۶ به زودی به حدود ۵۸ میلیون باز می‌گردد؟

رییس اتحادیه نمایشگاه داران گفت: در این روزها و در اواخر خرداد ماه پژو ۲۰۶ بالاتر از ۸۲ میلیون تومان خریداری نمی شود چرا که فعالان بازار می دانند به زودی قیمت ۲۰۶ به حدود ۵۸ میلیون تومان، یعنی قیمت معاملاتی در بهمن ۱۳۹۷ باز خواهد گشت. به گفته سعید موتمنی این خودرو پیش از این به قیمت ۱۱۰ میلیون تومان نیز رسیده بود. وی درباره وضعیت قیمت پژو۲۰۰۸ نیز گفت: این خودرو تا هفته قبل ۳۳۲ میلیون تومان بود اما امروز همکاران آن را به قیمت ۳۰۰ میلیون نیز نخریدند و پیش‌بینی می شود قیمت این خودرو نیز به حدود ۲۸۰ میلیون تومان برسد. وی در گفتگو با خبرآنلاین گفت: ما قبلا هم هشدار داده بودیم که اگهی‌های فیک در فضای مجازی سبب شده است قیمت‌ها رو به افزایش بگذارد چرا که از فرودین ماه تا کنون نیز نه قیمت ارز افزایش یافته و نه تغییر جدیدی در این بازار رخ داده است.

قیمت روز خودرو

ادامه ریزش قیمت‌ها در بازار سکه/ حباب سکه به ۴۴۰ هزار تومان رسید

در روزهای گذشته، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (سکه امامی) با کاهش ۷۵ هزار تومانی نسبت به نرخ پایانی روز شنبه، به رقم ۴ میلیون و ۴۷۵ هزار تومان رسیده است. هر قطعه سکه تمام طرح قدیم نیز ۴ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان بود که نسبت به روز شنبه، ۱۴۰ هزار تومان کاهش داشت. هر نیم سکه بهار آزادی نیز به رقم ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و هر ربع سکه بهار آزادی به رقم یک میلیون و ۶۴۵ هزار تومان رسید. هر سکه یک گرمی، با کاهش ۱۰ هزار تومان، یک میلیون تومان می‌باشد و هر گرم طلای ۱۸ عیار، ۴۰۹ هزار و ۸۰۰ تومان ارزشگذاری شد که نسبت به روز قبل، ۷۰۰۰ تومان ارزان‌تر شده است. همچنین هر مثقال طلای ۱۷ عیار که به عنوان مبنا برای محاسبات نرخ گذاری است، با کاهش ۳۰ هزار تومانی، یک میلیون و ۷۷۵ هزار تومان تومان قیمت گذاری شد. حباب سکه نیز با کاهش نسبت به روز قبل، به رقم ۴۴۰ هزار تومان رسید.

قیمت روز طلا و سکه

روند کاهشی دلار در کانال ۱۲ هزار تومان/ شاخص ارزی ظرف دو هفته، ۱۱۵۰ تومان ریزش داشته است

هر اسکناس دلار آمریکا در بازار تهران نسبت به یکشنبه هفته گذشته، ۵۵۰ تومان کاهش و نسبت به دو هفته گذشته یعنی یکشنبه پنجم خردادماه، ۱۱۵۰ تومان ارزان‌تر شده است. در معاملات روز (یکشنبه نوزدهم خردادماه ۹۸) بر اساس اطلاعات سامانه سنا بانک مرکزی، هر اسکناس دلار آمریکا به نرخ ۱۲۶۰۰ تومان خریداری شد و در مقابل به قیمت ۱۲۷۰۰ تومان به متقاضی دریافت دلار آمریکا فروخته شد. این رقم نسبت به روز شنبه، ۴۰۰ تومان ارزان‌تر می‌باشد. همچنین در صرافی‌های مجاز و بانکی کشور، هر اسکناس یورو به نرخ ۱۴۵۰۰ تومان به متقاضی دریافت یورو فروخته شد و با کاهش ۴۰۰ تومانی نسبت به روز شنبه، به قیمت ۱۴۶۰۰ تومان به متقاضی دریافت یورو فروخته شد.

قیمت روز دلار

منبع تابناک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

دسته ها: اقتصادی
برچسب ها: , , ,
مطالب مرتبط
خرید مسکن
قبل از خرید مسکن به دنبال پاسخ چه سوال‌هایی باشیم؟
رکود در بازار جهانی
پیدایش نشانه‌های رکود در بازار جهانی
فهرست