ثبت نام لاتاری 2021 چه موقع و چگونه؟ - مجله اینترنتی واگن هفت
ثبت نام لاتاری 2021

ثبت نام لاتاری 2021 چه موقع و چگونه؟

ثبت نام لاتاری 2021 گرین کارت ساده ترین و ارزان ترین روش اقامت قانونی و دائم آمریکا و دریافت اجازه زندگی و کار در آمریکا است که هر ساله در ماه اکتبر (اواسط مهر ماه) شروع و در ماه نوامبر (اواسط آبان ماه) به پایان میرسد.

در این روش مهاجرت، هزینه بسیار پایین ( کمتر از 30 میلیون تومان هزینه ) است. تنها محدودیت این روش مهاجرت، شانسی بودن آن است، شما بدون پرداخت هزینه ثبت نام می‌کنید، اگر انتخاب شدید با 330 دلار به آمریکا خواهید رفت. البته این انتخاب از بین متقاضیان کاملا شانسی توسط کامپیوتر انجام می‌شود.

ثبت نام لاتاری 2021 در 2 اکتبر – 11 مهر شروع شد

ثبت نام لاتاری 2021 گرین کارت آمریکا در ساعت 20:30 تاریخ دوم اکتبر مطابق با 11 مهر به وقت تهران شروع شد و انتهای آن 5 نوامبر مطابق با 14 آبان 1398 در ساعت 19:30 است. از تغییرات مهمی که در این دوره رخ داده می‌توان به ضرورت داشتن پاسپورت برای متقاضی اصلی لاتاری نام برد.

شرایط ثبت نام لاتاری 2021

برای ثبت نام لاتاری هیچ شرایطی نیاز نیست. شما با هر مدرکی یا هر سنی می‌توانید در برنامه لاتاری ثبت نام کنید، اما پس از برنده شدن برای اخذ ویزا باید دارای شرایطی باشید. پس هر کسی با هر شرایطی می‌تواند برنده شود اما پس از برنده شدن برای دریافت ویزا باید مدارکی را ارائه کنید که نشان دهد شما شرایط دریافت ویزای DV یا ویزای تنوع نژادی یا ویزای لاتاری را دارید.

شرایط دریافت ویزای تنوع نژادی ساده است. از نظر قانون کلی شما باید دیپلم دبیرستان داشته باشید. دیپلم دبیرستان آمریکا معادل 12 سال تحصیل در ایران است. یعنی حداقل پیش دانشگاهی نظام جدید یا کلاس 12 ام نظام قدیم. برای فنی حرفه ای ها که دیپلم آنها یازده ساله است در صورتی که بیش از یک سال وارد دانشگاه شده باشند می‌توانند این تحصیلات را معادل دیپلم آمریکا بدانند

شرایط عکس لاتاری 2021

برای تهیه عکس لاتاری گرین کارت باید زاویه مستقیم به دوربین داشته باشید، عکس به شکل مربع و طول 600 پیکسل تا 1200 پیکسل مورد قبول است. زمینه سفید، عکس رنگی و بدون عینک و سمعک باشد. موی شما نباید روی صورت شما را بپوشاند. نیازی به معلوم بودن گوش ها نیست. عکس با حجاب هم برای مسلمانان و سایر ادیانی که حجاب در آنها تعریف شده است ممانعتی ندارد. فقط گردی صورت باید کاملا واضح باشد. نیازی به چاپ عکس ندارید، عکس باید به صورت فایل دیجیتال به شما تحویل داده شود.

از عکاسی هایی که فایل عکس را به شما نمیدهند خدمات عکس لاتاری دریافت نکنید. شما نیازی به چاپ عکس ندارید و فقط فایل مورد نیاز است.

نکته‌ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است عکس جدیدی باید تهیه کنید. اگر پارسال در لاتاری ثبت نام کرده‌اید و امسال هم از همان عکس پارسال بخواهید استفاده کنید پرونده شما به صورت خودکار کنار گذاشته خواهد شد و شانسی نخواهید داشت.

ثبت نام لاتاری 2021

تعداد برندگان لاتاری در ایران

سازمان خدمات تابعیت و مهاجرت آمریکا (INS) تعداد اپلیکیشن های مجاز و لیست کشورهای مجاز را برای شرکت در برنامه قرعه کشی لاتاری بر اساس قانون های از قبل تعریف شده تعیین مینماید. این قوانین میتواند هرسال تغییراتی داشته باشد. عموما هر سال 4501 برنده لاتاری از ایران هستند.

برای ثبت نام می‌توانید از لینک https://www.dvlottery.state.gov استفاده کنید. توجه داشته باشید که سایت رسمی ثبت نام لاتاری هیچ مبلغی جهت ثبت نام دریافت نمی‌کند و فرآیند ثبت نام لاتاری گرین کارت کاملا رایگان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

دسته ها: وبلاگ
برچسب ها: , , ,
مطالب مرتبط
بازیگر نقش مولانا
بازیگر نقش مولانا در پروژه مست عشق انتخاب شد!
آسانترین نوع اقامت حوزه شینگن
آسانترین نوع اقامت حوزه شینگن را چگونه دریافت کنیم؟
فهرست