اشتباهات رایج در آزمون ایلتس - مهارت آزمون‌دهی - مجله اینترنتی واگن هفت
آزمون ایلتس

اشتباهات رایج در آزمون ایلتس

یک نکته در موفقیت در آزمون ایلتس بسیار موثر است و آن این است که در آزمون آیلتس سعی کنید طبق راهنمایی های ارائه شده در سوالات به آنها جواب بدهید. در این ۸ اشتباه رایج که شرکت کنندگان در آزمون ایلتس مرتکب می‌شوند را اشاره می‌کنیم:

  1. یکی از مهم ترین اشتباهات رایج در آزمون ایلتس این است که زبان آموزان بیشتر از حد خواسته شده جواب می دهند. اگر سوال از شما خواسته که بیشتر از سه کلمه جواب ندهید، پاسختان را در حد همان سه کلمه محدود کنید.
  2. نکته مقابل مورد یک نیز وجود دارد. در قسمت writing از شما خواسته می شود که کمتر از ۱۵۰ کلمه و یا ۲۵۰ کلمه ننویسید، باید توجه داشته باشید که ممتحن ایلتس تعداد کلمات آزمون آیلتس شما را می شمارد.
  3. بیشتر نوشتن در قسمت writing ایلتس نکته مثبتی نیست و امتیاز بیشتری برای شما ندارد. حتی ممکن است با بیشتر نوشتن اشتباهات خود را نیز بیشتر کنید و از نمره شما کم شود.
  4. عوض کردن موضوع یکی از اشتباهات رایج در آزمون آیلتس است که بسیار برای زبان آموزان می تواند مشکل ساز باشد. مهم نیست که چقدر دارای زبان انگلیسی قوی هستید، عوض کردن موضوع باعث از بین رفتن نمره شما می شود.
  5. حافظه خوب در ایلتس می تواند برای شما دردسر آفرین باشد. برخی از زبان آموزان در آزمون ایلتس سعی می کنند برخی از جواب ها را حفظ کنند. این کار بسیار می تواند خطر ساز باشد. ممتحن در صورتی که متوجه شود شما مطلبی را حفظ کرده اید از نمره شما حتما کم خواهد کرد.
  6. لهجه در آزمون آیلتس چندان مهم نیست. اما تلفظ درست اهمیت دارد. سعی کنید در تلفظ کلمات دقت کنید.
  7. ایده های شما برای ممتحن ایلتس مهم نیست، بلکه نوع توضیحات شما می تواند برای آنها مهم است. یکی از اشتبهات رایج در آزمون ایلتس این است که زبان آموزان می خواهند جواب صادقانه بدهند.
  8. یکی از بدترین جواب ها در آزمون آیلتس جوابی است که جملات آن به هم مرتبط نیستند. داشتن ارتباط معنایی برای ممتحن ایلتس بسیار مهم است.


بیشتر بخوانید: محتوای آزمون تافل تغییر خواهد کرد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

دسته ها: وبلاگ
برچسب ها: , ,
مطالب مرتبط
خالق گوپرو
کارآفرین برتر و خالق گوپرو – نیکلاس دی وودمن
سایت اپل
یک نوجوان سایت اپل را هک کرد تا استخدام شود!
فهرست